AMD TAM Maribor » Zakaj (p)ostati član?

Zakaj (p)ostati član?

AMZS priprava vozila na varno pot Naša skrb je, da vam zagotavljamo varno mobilnost in poti brez skrbi.
AMZS pomoč na cesti Nudimo vam pomoč na cesti, ne glede, čigavo vozilo vozite.
AMZS pomoč Ob okvari vozila se potrudimo, da ga popravimo na mestu okvare – na ta način lahko takoj nadaljujete pot.
AMZS tehnični pregled in registracija Ko morate za svoje vozilo opraviti tehnični pregled, registracijo in zavarovanje, lahko vse to uredite v AMZS – hitro in ugodno.
AMZS prihranki S prihranki, ki vam jih zagotavlja AMZS članstvo, si več kot povrnete vrednost članarine – že zgolj s storitvami, ki jih morate v povezavi z vozilom opraviti skladno z zakonom.
AMZS varnost in šport Ker ste naš član, nam pomagate uresničevati poslanstvo izboljšanja prometne varnosti in podpirate naše motošportnike.

Splošni pogoji