AMD TAM Maribor » 3. mariborski moto dan

3. mariborski moto dan

Uspešno smo izvedli 3. Mariborski moto dan.

Na Teznu smo motoristom postregli z osvežitvijo znanja ter druženjem. V sodelovanju z različnimi partnerji (AMZS Center varne vožnje na Vranskem, MOM, AVP, Policija, Reševalci-motoristi, Gasilska brigada Maribor, Slovenska vojska, Veteran KLUB Maribor in še mnogi drugi… smo se skupaj potrudili, da smo za vas dragi motoristi pripravili zanimive in predvsem uporabne nasvete za varno in udobno vožnjo.

Na brezplačnem dogodku so motoristi lahko nadgradili svoje znanje in sposobnosti varne vožnje, pod katero spada tudi izogibanje oviram, pospeševanje in zaviranje, pobiranje motorja ob morebitnem padcu, nudenje prve pomoči in tako naprej. Potekala so tudi tekmovanja skupin motoristov in posameznikov, podelili smo nagrade, in sicer enoletno brezplačno ČLANSTVO AMZS – AMD TAM MARIBOR, poskrbljeno pa je bilo tudi druženje in izmenjavo mnenj.

Hvala Vam dragi motoristi za udeležbo, da ste se preizkusili v spretnostni poligonski vožnji in nas zopet spomnili, kako močne so kolegialne vezi med navdušenci nad motorji in kako se med seboj spoštujete.

Se dobimo zopet naslednje leto.