AMD TAM Maribor » Partnerski popusti za člane AMZS-AMD TAM MARIBOR

Novice

Partnerski popusti za člane AMZS-AMD TAM MARIBOR

Inštitut MAR zate, v sklopu centra za zdravje in kvaliteto življenja so se odločili, da članom AMZS omogočijo vse storitve po ugodnejši ceni. Na terapije, svetovanja in preventivne vadbe ponujajo članom 15 % popust na vse storitve. Tako v živo, kot za programe preko spleta ali svetovanja na daljavo. Več o naših storitvah si lahko preberete na naši spletni strani www.marzate.si.

GO MOBIL – odlična podpora za zadovoljne stranke pri nakupu jeklenega konjička. S svojimi 15 letnimi izkušnjami vam prijazno svetujejo pri izbiri želenega vozila.

Kavarnica Ekstaza caffe 

Vabljeni na dobro kavo, pestro izbiro pijač in več vrst sendvičev, ki vam bodo polepšali dan.

Vrh

Komentiranje zaprto

Vrh