AMD TAM Maribor » “Še 365 dni!”

Novice

“Še 365 dni!”

Spoštovani,

preventivni dogodek, s sloganom “Še 365 dni!” ima posebno sporočilo, s katerim opozarjamo, da moramo biti na otroke v prometu pozorni vse dni v letu in ne le nekaj prvih septembrskih dni. Super junaka AMZS – maskoti Anja in Marko s posebnimi tablami voznikom sporočata, da se znova začne pouk in da se otroci vračajo v vrtec.

Za izvedbo AMZS kampanje ob začetku novega šolskega leta se iskreno ZAHVALJUJEMO otrokom Waldorfskega vrtca Mavrična dežela in njihovim staršem. Zahvaljujemo se direktorici vrtca ge. Darji Uhl, vzgojiteljicam, predsedniku SPV MOM g. Vinku Virtniku, predstavnikom Urada za komunalo, promet in prostor MOM, policistom Policijske postaje Maribor I., članu UO AMD TAM Maribor g. Ivanu Srnecu in vsem prisotnim.

Prepričani smo, da bomo s takšnim prijaznim pristopom omogočili otrokom, staršem in vsem ostalim varnejšo pot do vrtcev in šol.

Naj bo novo šolsko leto uspešno, obogateno z novim znanjem in izkušnjami, predvsem pa varno.

Kolektiv AMD TAM MARIBOR

Vrh

Komentiranje zaprto

Vrh