AMD TAM Maribor » Motorevija

Motorevija

Motorevija – revija članov AMZS

Motorevija je slovenska avtomobilska revija z najdaljšo tradicijo, saj izhaja že 64. leto. Njen izdajatelj je Avto-moto zveza Slovenije, Dunajska 128, Ljubljana. Naklada Motorevije je 75.000 izvodov, ki jih po pošti na želeni naslov prejmejo naročniki – člani AMZS.

V Motoreviji objavljamo strokovne in neodvisne teste pnevmatik, otroških varnostnih sedežev, sodobnih varnostnih naprav in druge teste, preskusne trke ter novice, novosti,  preskuse in nasvete s področja prometne varnosti, tehnologije, ekologije in številnih drugih tem s področja avtomobilizma, prometa in avto-moto športa.

Objavljamo tudi poročila s prvih voženj novih avtomobilov in strokovne ter objektivne teste avtomobilov.

Motorevija v tiskani obliki izhaja desetkrat letno in je del članskih ugodnosti članov AMZS. Najpomembnejše teme oziroma članki pa so objavljeni tudi na spletni strani AMZS – portal Motorevija.